Uważajcie! Klientów mdliło na sam widok. Jaja z LARWAMI w znanym w Polsce markecie [FOTO]

0

Niestety w dzisiejszych czasach trzeba bardzo uważać na to, co kupujemy w supermarketach. Dzisiejszy temat jest tego najlepszym przykładem i pewnego rodzaju motywacją do zwiększonej ostrożności.

W supermarkecie “Zana Leclerk” w Lublinie miała miejsce bardzo nieprzyjemna sytuacja. Klienci dużym łukiem starali się ominąć miejsce, gdzie rozłożono jajka w bardzo atrakcyjnej cenie.

Ich reakcja była spowodowana bardzo nieprzyjemnym zapachem, który się od nich wydzielał. Jeden z klientów postanowił zbadać całą sytuację. Okazało się, że w jajkach są… larwy.

Robactwo w jajkach, smród na całą alejkę. A pracownicy jak gdyby nigdy nic. Przechodząc obok słychać szmer robali pod folią. Fetor niesamowity – napisała pani Weronika na Facebooku. Kobieta była świadkiem tego, co działo się w Leclercu w Lublinie. Wybrała się tam na zakupy i szczerze tego pożałowała.

Jest nam bardzo przykro tym bardziej, że nigdy nie było takiej sytuacji w naszym hipermarkecie w Lublinie. Wszystkiemu winna jest mucha plujka, która na etapie transportu albo przy pakowaniu wytłoczek zniosła jaja, z których wykluły się larwy. Jedno z jajek musiało pęknąć, aby larwy miały pokarm – wyjaśnia Magdalena Stopa, dyrektor E.Leclerca przy ul. Zana w Lublinie.

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ