SEKS-AFERA w TVP. Dziennikarz przyznał się do korzystania z usług prostytutek

1

Ta sprawa od bardzo dawna wzbudza ogromne kontrowersje w części polskiej opinii publicznej. Niestety to nie mogło zakończyć się za dobrze. Seks afera w mediach wciąż trwa. Rafał Ziemkiewicz wyznał prawdę o swojej przeszłości z prostytutkami.

Cała sprawa dotyczy sytuacji wokół Stanisława Gawłowskiego. Mężczyzna wynajmował lokal w Szczecinie, który był wykorzystywany jako dom publiczny. Głos zabrał Ziemkiewicz . Po jego wypowiedzi rozpoczęła się awantura w internecie. Dziennikarz Rzeczpospolitej Jacek Nizinkiewicz stwierdził, że to czysta hipokryzja.

Wiceszef publicystki TVP pomawia posłów opozycji, że korzystają z agencji towarzyskiej, podczas gdy RAZ, publicysta współpracujący z TVP, sam przyznawał się do korzystania z agencji towarzyskich. Takie to standardy w TVP – zaznaczył Nizinkiewicz na Twitterze.

Korzystałem, płaciłem swoimi pieniędzmi, a nie służbową kartą, Ola wiedziała, że nie wychodzi za prawiczka. Dumny z tego co robiłem 20 lat temu nie jestem, ale też świętoszka nie zamierzam udawać, takie mam standardy. A panu Jackowi Nizinkiewiczowi ch*j do tego, widać zazdrości – podkreślił Ziemkiewicz

Discussion1 komentarz

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ