Atak w warszawskim metrze! Mały chłopiec w ciężkim stanie

2

Wielu z nas może sądzić, że są bezpieczni w miejscach publicznych. To nic bardziej mylnego. Dzisiejsza sytuacja wyraźnie pokazuje, że wszędzie musimy zachować szczególną ostrożność.

Pod koniec kwietnia starsza kobieta znajdowała się w metrze na ruchomych  razem ze swoim małym wnuczkiem. W pewnym momencie wbiegł na nie mężczyzna, który  “bardzo się spieszył. Dziecko zostało przez niego przewrócone na schody. W wyniku całego zajścia chłopiec doznał licznych zadrapań oraz złamał nos.

– W dniu 26 kwietnia 2018 roku około 15.00 mój syn razem z babcią podróżował metrem do stacji metro Centrum (przejazd w stronę Kabat). Po wyjściu z metra udali się do wyjścia w stronę Alej Jerozolimskich (na tzw. „Patelnię”) – rozpoczyna opis sytuacji na swoim Facebooku matka poszkodowanego.

– Mężczyzna, który potracił Jasia nie zatrzymał się, żeby wyjaśnić cała sytuację, nie udzielił pomocy Jasiowi, a nawoływany przez innych pasażerów do powrotu na miejsce zdarzenia – uciekł. Zwracam się z prośbą do wszystkich osób, które widziały tę sytuację o kontakt – kończy wpis kobieta.

Discussion2 komentarze

  1. Czy to jskis psychol wymysl tematy i nakreca emocje? Jaki atak ?? Walnij sie w cymbal osle.

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ