KATASTROFA! USA właśnie wprowadziło upokarzający zakaz przeciw Polakom

14

Takiego obrotu spraw raczej nikt się nie spodziewał. Polskie władzę właśnie otrzymały cios, po którym mało kto jest w stanie się pozbierać.

Spór pomiędzy Polską a Izraelem jest mocno zaostrzony od niemal miesiąca. Wszystko to jest spowodowane wprowadzeniem w życie ustawy o IPN. Władze Izraela przyjęły ten krok prawny polskich władz w kategoriach  zakłamywania historii.

Od dziś Andrzej Duda, jak i premier Mateusz Morawiecki są traktowani jako persona non grata w Białym Domu. Coś takiego zdarzyło się pierwszy raz w historii Polski.

Jeśli polska prokuratura zacznie ścigać na postawie ustawy o IPN jakiegokolwiek obywatela USA, to skutki będą dramatyczne – ostrzegają nas Amerykanie. Sprawa jest bardzo poważna. Padła bowiem również groźba finansowa – blokady finansowania wspólnych projektów wojskowych.

Discussion14 komentarzy

 1. Powtarzacie te bzdury za Onetem,to odgrzewany kotlet.Myślałem że Wy jesteście poważniejsi od idiotycznego Onetu,ale widzę że ścigacie sie z Onetem w debiliźmie.Przypuszczam że robicie to tak jak Onet na polecenie żydo-lewactwa.

 2. Dlaczego nie publikujecie wypowiedzi mówiących prawdę.Jesteście mniej niż zero,takie nic takie gówno w kloace.

 3. Tylko lewacy idiotyzmy wymyślają, bo swoje mózgi, tylko na kłamstwa i oszustwa ozywają.

 4. Dzisiaj w głownym wydaniu dziennika wiadomosci zdementowane zostały informacje jakoby USA wprowadzic miało sankcje wobec POLSKI. Była to odpowiedz dyplomacji USA na fake newsy o rzekomych sankcjach wobec POLSKI. Komu zalezy na tym, by siac zamet i wprowadzac fałszywe informacje ?jest to obrzydliwe i godne potepienia.

 5. Onet powinnien byc w Polsce zdelegalizowany za sranie takimi klamstwami

  Szwaby morda w kubel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. Przestańcie pisać głupoty.Jesteście za Polską, czy nie.Jeżeli nie to wynocha .ja jestem Powaznym człowiekiem, którym nie da się manipulować.

 7. KŁAMSTWO GONI KŁAMSTWO no i komu to ma służyć ?? Czy dogorywającej totalnej debilnej ??

 8. Zakazac wjazdu do polski zarowno prawdziwych jak i amerykanskich zydow do polski,zarowno delekalizowac ONET!

 9. Dlaczego gówno utrzymuje się na powierzchni? Bo tak samo jak ten fejk nie ma wagi. Publikacja prymitywna, widocznie autor/ka wyprana z mózgu.

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ