Za TE SŁOWA – Trybunał Stanu! Kaczyński rozpoczyna ściganie Donalda Tuska

7

Donald Tusk już prawie 4 lata temu opuścił Polskę w celu rozwijania swojej kariery politycznej w skali  międzynarodowej. Były premier w 2014 roku objął bardzo prestiżowe stanowisko szefa Rady Europejskiej. Odchodząc podkreślił, że nie będzie w żaden sposób ingerować w bieżące sprawy Polski. Niestety, danego słowa nie dotrzymał.

Donald Tusk od czasu objęcia władzy przez rząd Prawa i Sprawiedliwości, co chwilę stara się ingerować w sprawy wewnętrzne i zewnętrzne naszego kraju. Niedawne wypowiedzi Tuska poważnie zdenerwowały Jarosława Kaczyńskiego, który dla “prezydenta UE” szykuje wielką niespodziankę, która wyrzuci Tuska na trwałe z polskiej polityki.

O co chodzi? Otóż Donald Tusk w wywiadzie przeprowadzonym dla  zachodniej prasy stwierdził, że Polska rządzona przez PiS tkwi w Unii Europejskiej tylko dla pieniędzy. Ponadto stanowczo stanął w obronie Niemiec w sporze o to, kto ponosi winę za holokaust. Obrona Niemiec w tak kontrowersyjnym sporze jest czymś niemal niewyobrażalnym.

Dodatkowo dochodzi gigantyczne rozdawnictwo, nepotyzm i wyprzedaż majątku narodowego, kiedy to PO była u władzy. Szczególnie za to ostatnie Jarosław Kaczyński ma olbrzymi żal i pretensje do Donalda Tuska. To wszystko ma być wkrótce treścią składającą się na olbrzymi akt oskarżenia, który miałby wylądować w Trybunale Stanu. Wbrew pozorom jest to rozwiązanie bardzo prawdopodobne, ponieważ prezes Kaczyński niemal równo co do dnia, rok temu, mówił o możliwości ścigania Tuska europejskim nakazem aresztowania.

źródło:newsweb.pl

Discussion7 komentarzy

  1. Czyli stanol po zlej stronie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    jest podstawa do T S !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Jestem za tym aby jak najszybciej sciagnac Tuska do Polski osadzic I wsadzic do wiezienia z cala rodzina…Ten niemiecki kundel powinien byc sadzony za zdrade conajmniej…a jego rodzina za odmowe odciagniecia zwariowanego Donalda od zdradzieckich pczynan wobec Polski..Wyroki dla calej rodziny nie moga byc w zawieszeniu…Czas wreszcie karac ..tych na stolkach za niebezpieczne postanowienia w ruchy wobec wlasnego kraju..Dodatkowo chce,domagam sie aby cala rodzine pozbawienia praw obywatelskich zutrata obywatelstwa..oczywiscie..niech szukaja kraju..ktory sie tymi padlinami..zaopiekuje..

  3. Janusz ty jesteś widze PiSowskim pomiotem to prezesa Kaczyńskiego trzeba schnąć za np stara partie która dostała miliony dolarów i się rozeszły za to co teraz robi żadzi jak chrabia jak by był , żył Marszałek Piłsudski to odrazu tą bandę choloty rozgonił by dla mnie to złodzieje i banda podnosząca podatkowi okradając ludzi, następna sprawa kim był Lech Kaczyński że go pochowali w takim miejscu dla mnie to zwykły marny prezdecina powinni go z tatad zabrać i pochować na zwykłym cmentarzu wielki panicz ale jeszcze i ……….. Wypierdalac z xhukiem razem z ministrami złodziejami precz z PiS

  4. Karą dla zdrajców ojczyzny powinna być śmierć. Przypomnijmy sobie o Piłsudskim, jak myślicie co kazał by zrobić? Wsadzić do pierdla czy rozstrzelać?

  5. Coś mi się wydaje, że Kaczyński szybciej skończy niż Tusk !!!!. Za te miesięcznice choroba nagrodą !!!!!!!!!!!!!

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ