DZIEJE SIĘ! Izrael właśnie zerwał stosunki dyplomatyczne z Polską

33

Ambasada Izraela w Polsce została właśnie opuszczona przez jego ambasadora. Czy ten ruch ze strony Izraela ma oznaczać zerwanie wszelkich stosunków dyplomatycznych z Polską?

Izraelska ambasador w Polsce, Anna Azari, została pilnie wezwana do Izraela przez premiera Benjamina Netanjahu. Według części dziennikarzy w Polsce jest to spowodowane napiętymi w ostatnim czasie relacjami między Polską a Izraelem.

– W ten sposób Jerozolima chce wyrazić swoje niezadowolenie. To może oznaczać wielki kryzys w relacjach między oboma krajami, bo dopóki napięcie nie opadnie, dopóty nowego ambasadora nie będzie – powiedział informator Onetu.

Wystarczy jeden podpis Andrzeja Dudy, aby rozpocząć istną wojnę. Senat przyjął wczoraj w nocy ustawę, na podstawie której izraelski rząd chce oskarżyć Polskę o negowanie Holocaustu. Nowelizacja ustawy o IPN nie spodobała się także Stanom Zjednoczonym.

Discussion33 komentarze

 1. a czi Michnik juź wyjechał ? czi aby do Izraelaa ? Każdy u siebie Panem. Armie Andersa ilu zdradziło ? 1/3 uciekła do Palestyny !- bo tam Izrael !

 2. Jerozolima ??? już nie Tele Aviv ????? a stosunki cóż przez 700 lat mieli u nas za dobrze . należy przy okazji przypomnieć postać morela , wolinskiej i innych katów żydowskich narodu Polskiego

 3. Nosz kur Izrael ma wąty? Dlaczego marionetki z rządu Polskiego nie kazały jej opuścić terytorium? Morawiecki tak się wypina żydom z Izraela, Niemiec, USA że jego d będzie robić za dom publiczny.

 4. szkoda, że my nie uczyniliśmy tego wcześniej. Byłby sygnał, że nie ma żartów i że to oni są pod kreską. I wypowiedź Amerykanów byłaby nieco inna 🙂 o ile w ogóle

 5. janusz patryota

  płakać nie bedziemy,” i chocby zwątpił świat….” “i coć bym szewdł ciemną doliną,zła się nie ulęknę “

 6. I bardzo dobrze. Należało jej się. Wywalili ją z roboty, za brednie i paszkwile jakich się dopuściła. Brawo Izrael! Tak trzeba robić ze szmalcownikami.

 7. Anna Azari to persona non grata. Powinna być wydalona z Polski zaraz po swoim bezczelnym wystąpieniu.

 8. to tylko świadczy o żydowskich poczynaniach oraz sposobie spojrzenia na problem. Znaczy będzie dobrze gdy będzie po żydowskiej myśli

 9. Ambasador to powinna być odwołana przez polski rząd po tym co powiedziała natychmiast. Koniec kłamstwami na temat holocaustu i czas n przypomnienie holocaustu Polaków

 10. Ojjj… Nie ma się co cieszyć przedwcześnie. Po prostu wymienią agenta na nowego i bardziej elastycznego.

 11. POLACY OBUDŹCIE SIĘ! Już żyjemy pod okupacją!

  Ja myślę,że rząd PiS,u jest mocno pro-izraelski i wszystko,co się teraz dzieje,jest za zgodą Żydów i w celu realizacji ich interesów ,a nie Polski. Ta ustawa IPN to tylko element gry i teatrzyk dla mas. Oni wszyscy zmierzają do tego,by Izrael przejął nasz kraj. Oni to sobie tak zaplanowali. Stąd ta cała masa oszczerstw i kłamstw pod adresem Polski i Polaków, a rząd udaje, że nas reprezentuje. To jakiś koszmar. Polacy obudźcie się!!!!Wodociągi już przejęła firma żydowska.

  • Ustawa nie podoba się nie USA, tylko żydom tam zamieszkującym!Dość dyktatury żydów w Polsce i na świecie,choć to brzmi niemożliwie to jednak realne.Polskie prawo obowiązuje w Polsce a zydom nic do tego.

 12. Tymon Korczyc

  Po pierwsze niewiem co za tempy niedolug to piszal ale stolica Izraela nie jest Jerozolima i nigdy nie bedzie po drugie po wypowiedzi ambasodor i premiera Żydowskiego Polska powina natychmias wywalic tą dzire i zerwac wszelkie kontaty z przeldo państewkiem i po 3 zapowiedziesz przez prezydenta i premiera RP ze panstwo Polskie nie zyczy sobie wpierdalania cie w sprawy Polski a czegolnie w sprawie uchwalonych ustaw niech cie zajma wlacznymi Dupami a od Polski wam wara

 13. obywatel 32-600

  Kto to jest anonim redakcja. Jak pisze ktoś takie informacje niech się podpisze, a nie ukrywa jak tchórz

 14. ale może jako portal bądzcie obiektywni – skandal wywołała ich ambasador przy takiej uroczystości wobec zaproszonych gości.A teraz Niemcy to sptostowli czyli Ci ich politycy powinni się ze wstydu spalić!

 15. A srać na to zydostwo-dziadostwo i reszte tego amerykanskiego syfu! POLSKA WPIERW!!! TO NASZE INTERESY MUSZA SIE LICZYC NAJPIERW…

 16. A cóż tak straszycie…..obsmarowali nas ,Ona zrobiła skandal na uroczystościach- przez Izrael upolitycznionych…nie możecie normalnie pisać tylko insynuacje?

 17. Ustawa nie podoba się nie USA, tylko żydom tam zamieszkującym!Dość dyktatury żydów w Polsce i na świecie,choć to brzmi niemożliwie to jednak realne.Polskie prawo obowiązuje w Polsce a zydom nic do tego.

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ