Masakryczny wypadek Audi przy 230 km/h! Tylko dla ludzi o mocnych nerwach! [WIDEO]

13

Szybka jazda nie jest dla wszystkich. Przekonała się o tym z pewnością rodzina kierowcy, którego brak jakiejkolwiek wyobraźni doprowadził do niewyobrażalnego w skutkach wypadku.

Kierowca Audi A6 na jednej z bocznych dróg w Rosji postanowił sprawdzić możliwości swojego samochodu. Na bardzo wąskiej jezdni postanowił rozpędzić swój samochód do prędkości sięgającej aż 230 km/h!

Niestety, w pewnym momencie Rosjanin stracił panowanie nad pojazdem i z pełnym impetem uderzył czołowo w jadącą znad przeciwka ciężarówkę.

Doszło do pożaru, a kierowca niemieckiej marki zginął na miejscu.

Discussion13 komentarzy

  1. Rece nogi mozg na scianie !!!!!!!!!!!!!!!
    Zauwazylem ze w Polsce kto ma auto Audi BMW to jedzie na maxa ,niepotrafia jezdzic normalnie jak ludzie opanowani .Ja mam ML i jade zwsze przepisowo

    • Ja jeżdżę audi co nie znaczy ze zapitalam. Jeżdżę sama lub z dziećmi i myślę o ich bezpieczeństwie. Najważniejsze żeby jeździć rozsądnie i bezpiecznie nieważne czym, zwłaszcza jak się jedzie z rodziną. W ml-ach tez jeżdżą bezmozgi i w seicento tez, wiec nie oceniaj na podstawie marki samochodu.

  2. Serio Wasz portal jest az tak prymitywny by stwierdzać ze samochód jechał 230 bo wskazówka…? Czyli idąc Waszym tokiem myślenia kierowca miał w baku wiecej o ponad 50% paliwa niz jest on w stanie pomieścić… brawo hieny brawo…

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ