Co się dzieje?! Ikona PiS na wylocie z partii

10

Zmiany przeprowadzone w polskim rządzie wzbudzają do dziś szereg kontrowersji w polskiej opinii publicznej. Dla wielu stałych wyborców PiS,  dymisja Antoniego Macierewicza to wielki cios. Dziw okazuje się, że decyzja może spowodować efekt domina w partii kierowanej przez Jarosława Kaczyńskiego.

Środowisku politycznym mówi się sporo o dalszej przyszłość w partii Krystyny Pawłowicz. Jak przekonuje znana Pani poseł, Macierewicza odwołały „służby i lewactwo”. Problem jednak w tym, że za wyrzuceniem jego partyjnego kolegi z rządu Prawa i Sprawiedliwości, stoją Jarosław Kaczyński, który doszedł do porozumienia z Mateuszem Morawieckim oraz prezydentem Andrzejem Dudą. Ci – jak powszechnie wiadomo – nie przepadają za Antonim Macierewiczem.

Tak bezpośredni atak na nie tylko premiera rządu PiS oraz prezydenta Dudę, ale przede wszystkim na prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego nie pozostawia wątpliwości, że przyszłość posłanki Pawłowicz w formacji rządzącej zmierza ku końcowi.

Discussion10 komentarzy

  1. Pan Antoni został zdradzony przez JKaczyńskiego a pomyśleć ze za Kaczyńskim Macierewicz poszedłby w ogień tak to jestjak ma się kota w głowie a nie mózg

  2. Wszystkiemu winien zarozumiały ,MŚCIWY,nadęty pychą a ciemny duda ,który zwiódł Polaków i skonczy na niechlubnej jednej kadencji.duda okazał sie lewacką V tą kolumną.To człowieczek któremu szbko sodowa uderzyła do pustej głowy.To hańba dla Polski i polaków

    • dokladnie tak samo mysle Duda to prostak, cwaniaczek, ktoremu woda do glowy uderzyla. Widac ze jak poczul wladze to chce juz sam rzadzic, ma za nic wszystko dookola. Kaczynski chyba to zrozumial glupi nie jest. Ale co ma teraz zrobic, wojne z Duda robic, nie ma sensu. Dudy kadencja niedlugo mija. Zobaczymy czy bedzie mial poparcie PIS. Chyba nie. Ja nie jestem zanim. Wiekszosc w Pisie tez nie.

      Zobaczymy czy PIS ma nowego kandydata. Najlepszy bylby Morawiecki .

  3. Pan A.Macierewicz zrobił porządek w armii,wykurzył sowieckich oficerów(Komorowskiego szogunów) powołał wojska terytorialne – patriotyczne,unieważnił haniebny kontrakt na nieloty Caracale i wiele innych dobrych rzeczy.Niestety niejaki Duda ,który jak sie okazało jest człowiekiem fałszywym,zarozumiałym ,nie mógł sie pogodzić że Pan A.Macierewicz ,o klasę przewyższa go wiedzą i rozumem ,doprowadził do odwołania Pana A.Macierewicza.Ten nierozważny krok zaszkodzi obecnemu rządowi do czego dąży Duda pomiot UW (był doradca Tuska).Czyli warcholstwo ma sie dobrze ku uciesze anty polskiej opozycji.

  4. Dopóki prezydentem bedzie niejaki wredny,nadęty i mściwy Duda ,nie będzie stabilności rządu.Jedyne pocieszenie że ten człowieczek skończy na jednej niechlubnej kadencji.Jakby miał odrobinę ambicji to by podał sie do dymisji.

  5. Za dużo Żydów przeszło do PIS-u. To agonia PIS-u, jak i nas… Polaków. A gdy sobie pomyślę że wchodzili tam,, niezlustrowani komuniści to mam odruch Pawłowa.

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ