Wszyscy w szoku! Macierewicz ODCHODZI a zastępuje go…

7

Znamy następcę Macierewicza, będziecie w szoku!. Już dziś w południe, ostatecznie poznamy nazwiska polityków, którzy obejmą kluczowe resorty. Zmiany szykowane w Ministerstwie, nieźle zaszokować, znamy już nazwisko, następcy Macierewicza, chyba nikt się tego nie spodziewał.

Antoniego Macierewicza zastąpić ma Mariusz Błaszczak, który obecnie sprawuje urząd ministra spraw wewnętrznych.

– Według moich informacji: Mariusz Błaszczak – MON, Joachim Brudziński – MSW, Jacek Czaputowicz – MSZ, Łukasz Szumowski – Zdrowie – napisał na Twitterze dziennikarz Konrad Piasecki.

Discussion7 komentarzy

  1. Bardzo źle zrobił pan Morawiecki że się zgodził na odwołanie pana Macierewicza. Ustąpił Dudzie….ale obciążył siebie. Teraz Pis straci wyborców…..źle się stało. Takiego patrioty jak jest pan Macierewicz….ze świecą szukać. Dlaczego tak źle się dzieje…….?

    • To racja bardzo dużo wyborców PIS ,za odwołanie pana min.Macierewicza ,przestanie byś elektoratem PIS.To strzał sobie w stopę. Za to musi beknąć niejaki duda,jedna kadencja i won.

    • Ma Pani rację.Należy ubolewać że premier Morowiecki ustapił msciwemu,ograniczonemu Dudzie.duża część elektoratu PIS juz nim NIE JEST.

  2. niestety mściwy,zarozumiały Duda wymusił dymisje jednego z najlepszych ministrów czyli pana min.Antoniego Macierewicza.Polacy ,patrioci,nigdy tego nie zapomną i duda skonczy na jednej niechlubnej kadencji.Tak kończą zdrajcy Narodu.

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ