Przerażający atak! Mnóstwo policjantów zabitych, napastnik na wolności

2

Takiego zakończenia starego roku raczej mało kto się spodziewał. Szaleniec postanowił urządzić sobie polowanie, a jego głównym celem stali się funkcjonariusze policji przebywający na patrolu miasta.

Do walki policji z uzbrojonym napastnikiem  doszło Littleton, mieście liczącym 46 tys. mieszkańców, które znajduje się na południu Denver, stolicy stanu Kolorado. Z relacji mediów oraz miejscowej policji wynika, że mężczyzna postanowił urządzić sobie polowanie na Policję.

Wszystko zaczęło się od incydentu w bloku pod adresem 3400 County Line Road. Policjanci zostali wezwani do strzelaniny, która miała miejsce w jednym z mieszkań. Nie udało się opanować sytuacji, agresor zamordował policjantów na miejscu i wyszedł z domu. Według informacji podanych  lokalne media, policja zamknęła cały obszar Littleton, wstrzymała ruch na ulicach i zakazała wychodzenia z domów. Morderca ma bowiem grasować na zewnątrz i polować na kolejnych funkcjonariuszy. Na chwilę obecną nie są znane dokładniejsze informacje na temat ilości ofiar polowania.

Discussion2 komentarze

  1. John ty jebany pedale spierdalaj pojebionezozewalo z lasu tam skąd jesteś tym chujuuuuuuuuu na resorach pedał

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ