Kościół wyleciał w powietrze! Zamachowcy TERAZ mordują ocalałych

3

Światowe media są w szoku. Doszło do krwawego zamachu na kościół metodystyczny. Sprawcy po przeprowadzeniu pierwszej fali zamachu mieli wziąć się za dobijanie ocalałych. W międzyczasie do akcji weszły służby.

Napastnicy podłożyli ładunki wybuchowe pod kościół w Kwecie, w zachodnim Pakistanie. Po ich odpaleniu zaczęli także strzelać do zgromadzonych w jego pobliżu ludzi.

Na chwilę obecną nie są znane informację dotyczące ewentualnych rannych lub ofiar śmiertelnych. Aktualnie trwają wciąż walki zamachowców ze służbami.

Discussion3 komentarze

  1. Mordowanie chrześcijan jest w krajach arabskich na porządku dziennym. POMYŚLCIE TYLKO CO SIE DZIEJE W EUROPIE GDY OBRAZI SIE JAKIEGOŚ muslima To wszystko zakrawa na kpinę i głupotę euroipejskiego lewactwa. RETORSJE taka jest i powinna być odpowiedz zgodnie z prawem m. narodowym, Jak Kuba Bogu tak Bóg Stanom Zjednoczonym a nie lizanie tej dziczy dupy i przyjmowanie węża pod strzechy… PRECZ Z MUZUŁMAŃSTEM i JEGO MORDERCZĄ IDEOLOGIA. Żadnych meczetów żadnej tolerancji dla zbrodniczego systemu !!!

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ