Ten film obiegł cały świat! Dramatyczny finał “selfie” przy torach. Wszystko uchwyciła kamera… [WIDEO 18+]

1
Młode Indonezyjki podeszły do torów, żeby zrobić wspólne zdjęcie. Chwilę później jedna z nich leżała na ziemi z ranami na całym ciele i połamaną czaszką. Dramatyczne zdjęcie obiegło cały świat.
Zdarzenie miało miejsce w tym tygodniu w mieście Purwerejo na indonezyjskiej wyspie Jawa. Grupa 16-latków postanowiła zrobić sobie selfie na torach kolejowych. Dziewczyny ustawiły się tyłem do torów i zaczęły pozować.
Nie wiedziały, że w ich kierunku zbliża się rozpędzona maszyna. Kamera telefonu uchwyciła moment, w którym pociąg zahacza jedną z nich – 16-letnią Hayati. Na tragicznym selfie widać jak pociąg dosłownie porywa dziewczynę.

Kolejne zdjęcia pokazują leżącą na ziemi, ranną dziewczynę. Hayati doznała bardzo silnego urazo głowy, nie wiadomo czy na skutek bezpośredniego zderzenia z pociągiem, czy upadku na twardą płytę przy torach.

Nastolatki natychmiast wezwały pomoc. Hayati została przetransportowana do szpitala, życiu dziewczyny nie zagraża niebezpieczeństwo ale lekarze wciąż nie są pewni, czy nie będzie cierpieć z powodu długotrwałego urazu mózgu. Władze lokalne nie zajęły oficjalnego stanowiska, czy dziewczyny chodziły w niedozwolonym miejscu.

Discussion1 komentarz

 1. Hej, wpadłem dziś na fajna stronke,
  dzięki której możesz namierzyć dowolnego smartfona.

  http://www.elbo.in/namierz

  ————————————————-
  Wystarczy że znasz numer poszukiwanego telefonu:)

  Polecam serdecznie

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ