Atak imigrantów na Polaków w… Polsce. Całe miasto jest w szoku

16

Prokuratura Rejonowa Kraków – Śródmieście Zachód prowadzi postępowanie w związku z rozbojem, do którego doszło 6 listopada w centrum Krakowa. Czterech obywateli Ukrainy w wieku od 17 do 18 lat usłyszało już zarzuty w tej sprawie.

Czterej młodzi obywatele Ukrainy zatrzymało dwójkę Polaków w Krakowie. Mężczyźni z Ukrainy proponowali im zakup papierosów oraz karty kredytowej, na której miały znajdować się dość spore środki do wykorzystania.

W pewnym momencie atmosfera stała się bardzo napięta. Ukraińcy stali się agresywni, a jeden z nich wyjął w pewnym momencie nóż.

Zaatakowani przechodnie natychmiast wezwali policję. Funkcjonariusze po krótkim czasie dokonali zatrzymania  wszystkich czterech przestępców. Następnego dnia w prokuraturze czterej obywatele Ukrainy – dwaj 17-latkowie i dwaj 18-latkowie – usłyszeli zarzuty rozboju z użyciem noża. Nie przyznali się do zarzucanego im czynu. Zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Discussion16 komentarzy

 1. Do trzech lat ? , niech spierdalają skąd przyjechali ale niech zapracują najpierw na odszkodowanie dla tego chłopaka i na swoje utrzymanie w więzieniu niech ich tam ruchają,

 2. Za dużo tego ukraińskiego ścierwa jest już na naszych ulicach,a pamiętajmi z kim mamy do czynienia !!!
  Za chwilę będziemy mieli problem jak Europa Zachodnia z imigrantami.
  STOP ukraińcom !!!

 3. A tak cieszylismy się ,że nasz rząd nie przyjął “uchodźców” islamskich do Polski ! Tymczasem pod płaszczykiem przyjacielskich wizyt dostała sie do nas o wiele gorsza banda nachodźców ,którzy zachowują sie równie podle ,a nawet jeszcze gorzej niż uchodźcy w krajach Unii! Musimy stawić opór tej patologii i zawrócić na ich terytorium ,czyli za Lwów i okolice ! Niech tam szerzą swoje zwyrodnienia “ku chwale gierojam UPAdliny” !

 4. Muslimów nie wzięliśmy, ale od przeszło czterech lat wjeżdżają bandersyny, na jakiej podstawie tu wjeżdżają wojny tam niema, bo broniliby swojego kraju, a rosja wzięła co jej było.

 5. Tak niech rząd więcej tej bandy ukraińskiej przyjmuje, będzie jeszcze gorzej niż z islamistami. Ukraińcy to podly narodu. Niech wracają do siebie.

 6. 1wsza sprawa, zrobili wam coś?, nie.
  A więc skąd tyle nienawiści do młodych ludzi z Ukrainy, którzy nie maja nic wspólnego z przeszłością a juz napewno nic z UPA czy innymi pojebusami.

  Po 2gie nauczcie się pisać bo tego nie da się czytać, aż oczy bolą.

  Po 3cie ogarnijcie się, bo z tego co wyczytałem to tylko imbecyl jest w stanie oskarżyć bezpodstawnie osoby niewinne.

  Po 4te co chwilę słychać w Polsce że matka dziecko z okna wyrzuciła, że ojciec zabił dziecko, zw mordują i gwalca. Znalazło się 4 zwyrodnialcow a wy wszystkich Ukraińców wrzuciliscie do jednego worka.

  Po 5te Szczęśliwego Nowego Roku 2018, abyście byli bardziej wyrozumiali i nie stali ponownie w kolejce po wzrost 😉

 7. A nasz nieodpowiedzialny rząd daje bezzwrotne pożyczki Ukrainie,przyjmuje tych bandytów z otwartymi łapami i wchodzi im w tyłek bez wazeliny.

 8. Wyrzucić to ukraińskie bydło z Polski.to po żydach najwredniejszy naród względem Polski i Polaków

 9. Tylko 3 lata?To będzie się tak działo jak na zachodzie,bo pobłażanie i traktowanie imigrantów tak się kończy!Wyroki musza być wysokie,by imigrantom i nie tylko nie opłacało się robić cokolwiek niezgodnego z prawem.

 10. Wydać wyrok i wydalić z Polski,bo dlaczego społeczeństwo polskie ma tych młodych bandytów utrzymywać??

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ