Ten znak mówi wszystko! Koniec świata jest coraz bliżej!?

5

Kolejny koniec świata? Juz za kilka dni świat czeka zagłada. Pisarz David Meade. Swoją teorię, o nadchodzącym końcu świata opiera na biblii i układzie planet.

Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu” słowa z Apokalipsy świętego zdaniem Davida Meade mają świadczyć o tym, że koniec świata będzie miał miejsce już za kilka dni. W sobotę 23 września będzie miało miejsce rzadko spotykane zjawisko. Meade twierdzi, że apokaliptyczna “niewiasta” to gwiazdozbiór panny, który w sobotę ma znaleźć się na tle słońca, a nad księżycem. Innymi dowodami świadczącymi, że to ostatnie dni świata mają być słowa z księgi Joela, ze Starego Testamentu:

– Słońce zamieni się w ciemność, a księżyc w krew, zanim nadejdzie wielki i napawający lękiem dzień Jehowy. Zdaniem pisarza, biblijny opis idealnie pasuje do ostatniego całkowitego zaćmienia słońca 21 sierpnia . Pisarz twierdzi, ze tego dnia w świat uderzy asteroida X Nibiru, co spowoduje serię katastrof i klęsk żywiołowych na całym świecie. Dziennik Zachodni postanowił zapytać, o zdanie naukowców, którzy twierdzą, że nic nie wiedzą o żadnym zagrożeniu asteroidą X Nibiru. Jedyna asteroida, która może stanowić jakiekolwiek zagrożenie, to Florence o średnicy 4 kilometrów, która we wrześniu ma przelecieć obok ziemi. Tylko że to “obok” to 7 milionów kilometrów odległości. Pisarz nie wspomina nic o dalszej części apokalipsy. Niektórzy za znaki końca świata uważają, ostatnie klęski żywiołowe.

Discussion5 komentarzy

  1. Planeta Nibiru to kilka dużych obiektów oroitujących wokół wspólnego środka, osłoniętych chmurą mniejszych. Są zbuodowane z ciemnej materii, dlatego ich nie widać. Już znajdują się na rozciągniętej orbicie wokół Ziemi, a każde zbliżenie skutkuje srzęsieniami ziemi. Do tego warkocz pyiowy, kiedy przewracza go Ziemia, dostarcza cząstek o ciemnej energii, które powodują drastyczne zmiany klimatyczne. Za kinkadziesiąt godzin Nibiru może spaść na Ziemię i wówczas jej składniki zniszczą całkowicie naszą planetę.

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ