Muzułmanie przerwali w Polsce milczenie! Napisali mocny list do PiS!

93

Muzułmanie w Polsce mają dość, są oburzeni sytuacją w kraju, nie podoba się im w jaki sposób media kreują ich wizerunek, który wykorzystywany jest do nastawiania społeczeństwa, przeciwko imigrantom. Wyznawcy islamu porównują się do Żydów prześladowanych przeze Hitlerowców.

Ze swoim pismem zwrócili się do marszałka Marka Kuchcińskiego z PiS. Wysoce nierzetelny przekaz medialny dotyczący islamu, który przybrał niesłychaną dotychczas skalę, budzi ogromny niepokój wśród muzułmanów.

Ten bezprecedensowy i narastający atak przywołuje na myśl sytuację społeczności żydowskiej na terenie przedwojennych Niemiec – czytamy w liście. Mało tego muzułmanie zarzucili marszałkowi, że władze nie robią nic w związku z ksenofobicznymi postawami. Jak podają coraz częściej,  dochodzi do antymuzułmańskich postaw.

Niszczone są miejsca kultu i atakowani są sami muzułmanie. Zaapelowali więc o „podjęcie działań mających na celu ochronę mniejszości muzułmańskiej na terytorium RP”.

– Dalsze przedmiotowe wykorzystywanie islamu w debacie politycznej i utrwalanie postaw antymuzułmańskich w przekazie medialnym w celu osiągnięcia korzyści politycznych może doprowadzić do niezwykle niebezpiecznej eskalacji – mających już miejsce – postaw ksenofobicznych względem muzułmanów. Już dziś zauważamy wzrost agresji werbalnej oraz incydentów ukierunkowanych na naruszenie nietykalności cielesnej wyznawców islamu, oraz dewastacji ich miejsc kultu – podkreślają muzułmanie.

Discussion93 komentarze

   • Polska, razem z USA, napadła na Irak, a teraz jeszcze nienawidzi muzułmanów. To Bush przecież mówił i chrześcijańskiej napaści – krucjacie.

    • OK, a więc wobec muzułmanów z Iraku, zwłaszcza tych którzy należeli do ISIS, obcinali głowy chrześcijanom a później uciekli przed zasłużoną karą do europy, powinniśmy być bardziej tolerancyjni. Może wtedy nie przeprowadzą u nas zamachów terrorystycznych i nie będą gwałcili kobiet bez opiekuna.
     Co za idiota- wstydź się że użyłeś ksywy Polak, bo Polak przeważnie jest mądry a nie debil.
     A wszystkich muzułmanów won z Polski!

     • Jeśli wszyscy Muzułmanie byliby terrorystami to już dawno by nas nie było. Ludzie obudździe się i przestańcie generalizować. IRA była chrześcijańska i zabijała chrześcijan. Protestanci i Katolicy mordowali się na wzajem. Świr zawsze będzie świrem, a większość ludzi chce żyć spokojnie.

   • Rozumiesz co czytasz ? List napisała społeczność muzułmańska mieszkająca w Polsce od setek lat. Większość z nich została osiedlona w Polsce XIV wieku na terenie Wielkiego Księstwa Litewskiego. Dostali od króla tytuły szlacheckie i zawsze byli wiernymi sługami i patriotami. NIGDY nie zdradzili. Mieszkają do dziś głównie w Podlaskiem. Są Polakami i dzielnymi ludźmi.

    • Czytam i nie widzę, aby w tej informacji było napisane, ze chodzi o list od Muzułmanów polskich. W Polsce żyje też spora grupa muzułmanów sunnickich głównie arabskich. Oni często podszywają się pod Muzułmanów polskich pochodzenia tatarskiego.

    • Nie o nich mowimy, Maciej. Otworz oczy na to co wyznawcy tej religii robia na calym swiecie, poczytaj o Islamie. Poczytaj o tym co robili w Polsce najezdzcy Islamscy na wschodnich terenach Polski wieki temu. Wez pod uwage to jak ich liczebnosc w spoleczenstwie wplywa na ich zachowanie.. Dokad sa mala grupka i oczekuje sie od nich asymilacji, nie ma problemu. Jak wzrasta ich liczebnosc i czuja sie pewniej, zwiekszaja sie ich rzadania a sa one niezgodne z naszymi wartosciami poniewaz zasady i wartosci ich religii sa niezgodne z Chrzescijanskimi zasadami Zachodniej Cywilizacji. Do tego nasi lokalni Muzulmanie sa podburzani przez swiatowych Islamistow z duzymi pieniedzmi I z bardzo agresywnymi planami dla Europy i nawet swiata. Tak wiec dzisiaj cala Europe, w tym Polska, stoja wobec powaznego zagrozenia ze strony Nie mozemy byc naiwni.

    • Ta polska spolecznosc muzulmanska gdyby byla pro Polska, przyznalaby uczciwie ze w dzisiejszej rzeczywistosci Polacy maja jak najbardziej uzasadione obawy do do Islamu i Muzulmanow, ze istnieje autentyczne zagrozenie ze strony Islamu i Muzulmanow dla Europy, w tym Polski, i zamist krytykowac Polakow za opor przed tym zagrozeniem, zajelaby sie owa spolecznosc krytyka agresywnych zachowan Muzulmanow na calym swiecie, probowalaby przemyslec zalozenia ich religii, zajelaby sie
     krytyka wypowiedzi Muzulmankich przywodcow na swiecie i w Europie Zachodniej mowiacych glosno I otwarcie o ich wymaganym przez Koran podboju Chrzescijan i agresji wobec nich. Pro Polska spolecznosc Muzulmanska powinna zajac sie krytyka Bractwa Muzulmanskiego.

  • Wstydziłbyś się ….miło byłoby Ci gdyby ktoś powiedział – twoje słowa -“jebać polaczka” ?

 1. dobrze chociaż, że napisali “przedwojennych Niemiec”, a nie nazistów albo, że żydzi ginęli w “polskich obozach”

  • Bartłomiej Szczerbiński

   Nie napisali, kurde szkoda, no nie? Idiota. Dlaczego piszesz o czymś, co się nie wydarzyło?

 2. Tak trzymać, wyplenić ścierwo Islamskie z Polski zanim oni zaczną wypleniać nas. Jeśli my ich nie zniszczymy, oni zniszczą nas. Ciągle o tym głoszą w mediach a później się dziwią, że Polacy bronią swoich przed nadchodzącym zagrożeniem. A jak im coś nie w kropki to niech wracają do swojego kraju!!!!!!!!!!!!!!!

  • Głupiś człowieku, jak dziurawy walonek z lewej nogi, który całe życie powinien poświęcić cnocie milczenia. Skoro jesteś taki odważny w hejtowaniu, jedź do Bohonik, lub Kryszynian i powiedz publicznie mieszkającym tam Lipkom, że są islamskim ścierwem oraz NIE-POLAKAMI. Na marginesie chciałbym to zobaczyć 🙂 Czy tego chcesz, czy nie, Tatarzy (i do tego o zgrozo Muzułmanie) mieszkają tu od 500lat z okładem. Kiedy zaś Ojczyzna była w potrzebie krwi nie szczędzili i w jej obronie stawali. Część z nich za zasługi dla Rzeczpospolitej otrzymała również szlachectwo.

   • Nam chodzi o nachodźców to ścierwo co niszczy Europę.

    Ci którzy urodzili się w Polsce i mówią po polsku niech żyją w pokoju !

   • Taa, a w którym waść wieku żyjesz. Dziś arab stanie ,ale żeby ci łeb uciąć a nie bronić Polski. Jebnij sie pan w ten pusty łeb i lecz na nogi bo na to pierwsze już za późno.

   • słusznie Bracie prawisz. za to co piszą zwyczajne wsiowe głupki za tamtych czasów mądry hetman by nakazał ich rozgonić nahajami. nie w interesie Rzeczypospolitej ten rejwach. głupi prostak nie odróżnia zwyczajnie złych od dobrych ludzi jeno kalką się posługuje. wstyd i tyle.

   • Muzułmańska wiara w wielu swoich elementach jest sprzeczna z naszą konstytucją i jako taka powinna być zdelegalizowana, gdyby Polak chciał zarejestrować jakąkolwiek organizację pozarządową z tym co jest napisane w ich koranie to sąd nigdy w życiu by mu tego nie zarejestrował ze względu na nie zgodność z przepisami polskimi. Prawo jest jedno dla wszystkich i nie widzę powodu dla którego ktoś mógłby je pomijać z jakiegokolwiek powodu.

 3. Sami mówią że wykończą “niewiernych”… dziady pie…ne. Nigdy nie będę im wierzył. Islam to ideologia podobna do stalinizmu albo jeszcze gorsza. Komuniści za Lenina tez się chowali po kątach i opowiadali bajki jak będzie fajnie i równo jak przejmą władzę. A póżniej dzieci wydawały Rodziców na śmierć.. Gdy ta ch…ta dojdzie do władzy lub gdy ich będzie więcej to tak zacznie sie dziać. I bez znaczenia będzie czy znałeś gościa z sąsiedztwa 1 tydzień czy 10 lat… tak to działa . Amen

 4. W islamie można niewiernego świadomie kłamać bo ich bożek na to pozwala mówiąc, że jest najlepszym zwodzicielem (coś wam to przypomina:)) – więc jak słyszę że ich bożek to jest to samo co nasz Bóg to nie wiem czy się śmiać czy płakać – sprawdźcie co to znaczy takija i przekażcie dalej.

  • A czym twoje poglądy różnią się od nazistowskich ? Mienisz się Crześcijaninem ?
   A kim jest twój Bóg ? Czy nie każe ci miłować bliźniego jak siebie samego ?

   • Religia Chrzescijanska nakazuje milowac blizniego który jest ci przyjazny a nie wroga który chce cie zamordować. Pani Magdo, proponuje poczytać więcej Biblii, historii czasów o których mowi i to glebiej i krytyczniej przemyslec uzywajac również troszkę zdrowego rozsądku. Chrzescijanstwo nie nakazuje być nam samobójcami.

  • Ich bozek to ten sam bozek co u zydow, tylko sie inaczej nazywa. Kaze skladac ofiary z ludzi, klamac, krasc, a Jezus powiedzial do jego wyznawcow: “Jestescie dziecmi szatana”

 5. Sami kreują swoj wizerunek, wystarczy pojechać za zach,granice i mamy obraz.Nie jeden Polak ma kogoś w Anglii i stad tez są rzetelne info.Nie musi nikt uświadamiać, wystarczy myśleć ,czytac i jeśli ma się mozliwosc bycia za zach.granica nic więcej nie potrzeba aby wyrobić sobie nieprzychylne zdanie na ten temat.

  • Pracowali i pracują nadal nad swoim wizerunkiem, dla nas polaków nie do przyjęcia. Niech pamiętają,że w Polsce są gośćmi i muszą przestrzegać naszych zasad i naszego prawa, muszą się asymilować z naszymi rodakami i zasadami. Jeśli komuś to nie odpowiada droga wolna, może jechać do Niemiec, Francji my płakać z tego powodu nie będziemy, wręcz odwrotnie będziemy szczęśliwi. Wymagać i żądać mogą w swoim kraju, u nas muszą przystosować się do naszych wartości, Tyle i aż tyle.

 6. Porównują się do Żydów w 3 rzeszy a sami nienawidzą Żydów najbardziej ze wszystkich ludzi. najbardziej ze wszystkich religii to islam gardzi i nienawidzi Izraela i gdyby mogli, gdyby mieli taką możliwość zrobiliby to samo z Żydami co niemcy podczas drugiej wojny światowej. Nie wiem czy wiecie ale to wodza Trzeciej Rzeszy, Adolfa Hitlera, do przeprowadzeniu tzw. Holokaustu nakłonił palestyński wielki mufti Haj Amin al-Husajni, wizytujący Berlin w 1941 roku. Ten sam mufti w tym samym czasie rozkazał spalić około pięć tysięcy żydowskich dzieci mieszkających wtedy w palestynie. Rozumiecie teraz dlaczego Żydzi tak nie lubią islamistów palestyńczyków? Ponad to jak napisał wyżej kolega muzułmanie sami nawołują do zabijania niewiernych czyli każdego kto jest inny od nich a sami jednocześnie szukają pomocy i kreują się na ofiary. Dlaczego nie ma terrorystów judaistycznych, chrześcijańskich, terrorystów hinduistów, buddystów czy terrorystów komunistów? Nie ma nawet terrorystów ateistów. Czy to nie mówi samo za siebie?

 7. Tak więc zapraszamy do opuszczenia i to jak najszybciej terenu RP razem ze swoimi miejscami kultu.Nikt nie będzie tęsknił,zapewniam.

 8. “Muzułmanie w Polsce mają dość, są oburzeni sytuacją w kraju,”
  W czyim kraju? A ja mam dość i jestem oburzona sytuacją w mieszkaniu Iksińskiego. Oni tam wieczorami patrzą w księżyc w pełni.

 9. Tu jest Polska tu jest wiara w jednego Boga Króla Jezusa Chrystusa a nie w allaha niech dpierdalaja na szczaw a ich mekki zrównać i zaorac

 10. po pierwsze Polska to katolicki kraj i jeśli muzułmanom nie podoba się życie w takowym to niech jadą na bliski wschód i tam niech zapytają o prawa mniejszości wyznaniowych…!

 11. muzumalnie to wypad z POLSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie chcemy was tu, wy gwalcicie kobiety, mordujecie niewinnych ludzi, won z POLSKI !!!!!!!!!!!!!!!

 12. Ich porąbało cicho siedzą nie krytykują swoich Braci za morderstwa na niewinnych obywatelach EUROPY za gwałty na kobietach i oni mówią o prawie i że są szykanowani. Panowie ISLAMIŚCI zacznijcie sądzić swoich wydawać na nich wyroki i je wykonywać; – będziemy wtedy mogli mówić o porozumieniu

 13. jebać brudasów. Nie chcemy ich tu pypierdalać z polski jebani islamiści, gwałciciele kobiet, mordercy kierowców co nie chcą was zabrać na stopa. jebnijcie sie na ryj jebane araby

 14. Najpierw drodzy muzułmanie wystosujcie swój apel do swoich braci w wierze w Europie Zachodniej o to by ci przestali zachowywać się gorzej jak zwierzęta‚ zamiast pouczać naród który was przygarnął. Polacy nie będą tak naiwni jak Europejczycy na zachodzie i doskonale wiedzą że jesteście pokorni jak jest was mało. Jednak jak jest was wystarczająco dużo zachowujecie się tak jak w krajach Europy Zachodniej. My doskonale o tym wiemy.

 15. Czy poza debilami jest ktoś, kto potrafi napisać w komentarzu coś naprawdę rzeczowego? Bo na razie sami szowiniści się objawiają.

 16. NIECH ZYJE WIELKA POLSKA

  JAK SIE COS NIE PODOBA TO WY……..PIE…….RDAL………….AC DO SIEBIE BRUDASY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 17. Ciekawe, to w końcu odżegnują się od islamu i obawiają go , czy pod przykrywką jest to jedna brać 😉 Bo przecież kupę lat wciskany jest kit że muzułmanin nie jest automatycznie islamistą, ale już każdy islamista to muzułmanin… Chyba ktoś zaczyna się mylić zeznaniach 😉

 18. Precz z Islamizacją Polski – zakaz budowy nowych meczetów !!! PRECZ z ISLAMEM !!!

  Polacy trzymajmy głowę w górze – nasze zachowanie odpowiedzią

  na agresję islamistów na ulicach i w szkołach Francji, Niemiec i Szwecji.

 19. Polscy wyznawcy proroka, są spoko, cóż z tego skoro ich współwyznawcy z krajów położonych bliżej równika tacy właśnie są, a stanowią oni niestety znakomitą większość muzułmanów. Ich rzetelność z powodzeniem zmieściła by się na czubku szpilki, ich szacunek i akceptacja prawa, norm zachowań, kultury i elementarna wdzięczność za “gościnę” wynosi ZERO. Są jak zaraza, jak zakażenie, jak sepsa, czy ebola, Przyjechać zniszczyć, zaprowadzić swoje porządki. I to właśnie jest przekaz obecny w mediach sprzyjających opcji rządzącej w Polsce. Czy to nie zgodne z prawdą, z obiektywnym spojrzeniem na rzeczywistość? To nie ma nic wspólnego z propagandą lewacką, która twierdzi, że nic się nie dzieje. Europa może dążyć ku samozagładzie bo jest laicka. Polska jest katolicka i samobójstwa nie popełni, choćby dlatego, że ma zdrowy instynkt samozachowawczy i jest odporna na antynarodową i antyludzką indoktrynację.

 20. I would say bollocks please don’t try to atack us because there is no way that You will fuck our donkeys please don’t even try to care about YOUR BROTHERS TAKE THEM TO yOU if You can’t cooperate with our society and work hard just get the F… of my country we will not accept any anty social behaviour of outsiders we have this shit to much in here already…

 21. Nie miszajcie w to polskich Tatarów, którzy sie odcinają od arabskiej dziczy. Nie raz stali z nami ramię w ramię.

 22. W wolnym kraju jest zawsze wybór. Można wyjechać. Zachęcam! Mój dziadek jak mu się nie podobały rządy Hitlera opuścił Berlin i przeniósł się do Łodzi. Za 3 lata Hitler podążył jego śladem ale dziadek się wówczas wkurzył i poszedł do partyzantki robić Hitlerowi siurpryzę.

 23. Nikt ich tu nie zaprasza. Sami sobie wizerunek kreują. Żadna inna religia nie promuje pedofilów i morderców – tylko nauka mahometa… w żadnej innej religii też nikt nie utnie ci głowy. Dla nich jesteśmy parszywe psy niewierne (pies i świnia – największa obraza bazełmanów) a jak ktoś nie lubi psów to ma u mnie przeje.ane na dzień dobry. Nie chciałbym mieć sąsiada któremu będzie przeszkadzało moje grillowanie czy psa wyprowadzanie. Niech wypierdalają w podskokach z całą ich zajebaną “kulturą”. Ten badziew integruje sie tylko z kozami.

 24. Jan Paweł II tak powiedział:

  Nikt nie ma prawa ukazywać czy wykorzystywać religii jako narzędzia nietolerancji,
  jako środka agresji, przemocy i śmierci.

  Muzułmanie, żydzi i chrześcijanie — razem pragniemy, w imię Boga i cywilizacji,
  zwrócić się z apelem do rodziny ludzkiej,
  aby ustała śmiercionośna przemoc. (w dniu 18.11.2004)
  Nie istnieje prawdziwy ekumenizm bez wewnętrznego nawrócenia i oczyszczenia pamięci,
  bez świętości życia zgodnego z Ewangelią,
  a przede wszystkim bez gorącej i wytrwałej modlitwy, będącej echem modlitwy Jezusa.
  (tak mówił 13.11.2004)

  Chrześcijanie i muzułmanie wyrażają w milczeniu szacunek do modlitwy drugiej strony, dają świadectwo tego, co ich jednoczy, nie ukrywając ani nie zaprzeczając temu, co ich dzieli.
  Jedynemu, Miłosiernemu Bogu niech będzie chwała i cześć na wieki!
  (to powiedział 6.05.2001)

  Czy wy wszyscy, którzy macie nienawiść w sercach waszych, jesteście lepszymi katolikami i Polakami od Karola Wojtyły, który był Papieżem?

  • oni 1/10 tych słów nie rozumieją. nie apeluj. najdalej byli w pobliskim mieście na targu za to cały czas oglądają tvp info, które szczuje na uchodźców. stąd czerpią wiedzę o świecie. cytat: ‘jebać arabów’ – jak można się w jakikolwiek sposób do tej deklaracji ustosunkować? warto by przytoczyć tą wypowiedź bardziej wygadanym polemistom. i zapytać czy podzielają ten pogląd? może to by zawstydziło choć tego chama co tak napisał

 25. Jaki to “chrześcijanin” co wypisuje takie głupoty. Czytać się tego nie da co wypisuje. Brać za dupy to CIAPATE TAŁATAJSTWO I WOOOONNNN !!!!!!!!!!!! z NASZEGO KRAJU. a ty “chrześcijanin” jeśli ci do nich tak blisko i pasuje ci żeby gwałcili co dziennie całą twoją rodzinę i zwierzęta domowe to droga otwarta zabieraj dupę z nimi i WOONNN!!!!!!.

 26. Piszę to jako polak-katolik, którym jestem. A może rzeczywiście ta cała ‘prawdziwa polska’ to TO co widzę tu w komentarzach? Może rzeczywiście to jest to i nic nie jestem w stanie zrobić? Nic? Może to ja jestem tym nie pasującym? Może nie ma… po co.

  Postanowiłem. Wyjeżdżam. Byle daleko stąd. Byle daleko od was. I nawet nie spojrzę się za siebie.

  Dzięki tylko moje drogie człekokształtne rzygowiny za darmowe wyższe wykształcenie (i to obronione w całkiem niezłej uczelni, o międzynarodowej renomie) opłacone niby z podatków, żeby nie powiedzieć WASZYCH pieniędzy. Dzięki serdeczne frajerzy. Możecie sobie co najwyżej popiszczeć o tym żebym oddawał kasę, bo wiecie co? Możecie najwyżej paść na kolana z otwartymi usteczkami żeby mi wyssać gó&*o z dupy, jak to powiem po waszemu’. Co najwyżej wyssać, jak łaskawie zacisnę zęby i pozwolę takim brudom zza paznokcia się do mnie zbliżyć. Czyli nawet tego nie, bo tak się was brzydzę.
  Życzę sobie (no bo przecież nie wam), żebyście szybko pozdychali. Wtedy może wrócę. Polska będzie wtedy wyglądać jak wysadzone w powietrze pełne szambo, i ktoś będzie musiał posprzątać. Było nie było, to kraj w którym się urodziłem. A może nie? Bo czy kraj który do tego został doprowadzony zasługuje by być sprzątanym? To już nie będzie mój problem. Ja tam będę wesoło komfortowo sobie żył daleko hen hen! Komfortowo, dzięki wykształceniu za wasze pieniądze. A wesoło, bo daleko od was.
  Szkoda tylko tej Polski.

  Ciao!

 27. Bogusław Maśliński

  Brak autora tylko informacja Redakcja PolskieInformacje.pl 21 września 2017.piszą muzułmanie.
  Dla mnie jest to uproszczenie lub atak także na mniejszość Tatarską w Polsce, może trochę dokładniej. A tak nawiasem mówiąc to pouczania Imana w Warszawy nadają się na ekstradycje .

 28. bardzo przepraszam całe towarzystwo mówicie won z Polski przepraszam a co powiecie Polakowi który przeszedł na islam też won z Polski znam niektórych jak ich nazywacie brudasów itd itd teraz wam napiszę co ja sądzę o Polakach sama będąc Polką tak wrzeszczycie że islam jest zły nie religia jest zła tylko wy co zwiecie się niby Polakami a nie umiecie uszanować drugiego człowieka mówicie że jesteście katolikami ja jestem katoliczką tak mnie wychowano w poszanowaniu drugiego człowieka i jak bym miała do wyboru przyjęcie pod swój dach muzułmanina i Polaka wybrała bym muzułmanina gdyż on wie co to jest prześladowanie wie co to jest nie mieć dla dzieci dać kawałka chleba dla mnie wy jesteście zwykłymi przepraszam za wyrażenie chujami pierwszego sortu was wygnać z kraju na tułaczkę a zobaczycie co to znaczy mieszkać w innym kraju w mniejszości etnicznej i jak was będą poniżać napadać na wasze żony dzieci które chodzą do szkoły jaki przykład dajecie swoim dzieciom i wnukom wstyd mi że w naszym kraju są jeszcze takie męty dziękuję

 29. To tak zwane pismo do marszałka o ponoć zdarzających się atakach na społeczności muzułmańskie w Polsce, możne być krecią robotą dla zorganizowania psychozy rzekomego zagrożenia mniejszości i nagłośnienia ich, aby dodatkowo zaszkodzić postawie Polski w sprawie przyjęcia narzucanej nam nacji. Może być to sygnałem, że następują bezpośrednie działania zewnętrznych wrogich Polsce komórek działających już na naszym terenie i powodujących nacisk na jakąś część reprezentacji społeczności muzułmańskiej, aby mieć dodatkowe argumenty w przedstawieniu Polski jako państwa wrogiego innym nacjom. Mogą to być także prowokacje organizowane przez fanatyków lewactwa, aby wywołać efekt ten sam jaki opisałem wyżej. Polska w całej swojej historii zawsze przyjmowała prześladowanych, ale ten obecny napływ jest zwykłym najazdem.

 30. Oby Polska byla zawsze Polska i aby Matka Boska chronila nasz kraj przed ta zaraza juz im niepasuje ze nie sa w Polsce naszej ojczyznie mile widziani niech niebedzie tutaj dla nich miejsca poniewaz to sa terrorysci kazdy jeden terrorysta wierzy w islam niech wracaja tam z kad przyszli Nie dla islamu precz z tymi diablami!

 31. Jeżeli doszłoby chociaż do jednego ataku terrorystycznego w Polsce, to raczej nie zostanie tutaj żaden muzułmanin, szybko będą uciekać i żaden Rząd i ochrona im nie pomoże, bo inaczej wyjadą razem z nimi, zapewniam.

 32. Bogusław Maśliński

  Ataki Muzułmańskie na szkołę, pobiją, oczywiście nie przeszkadza im że w ośrodku muzułmańscy Czeczeńcy terroryzują inne osoby.
  Niejednokrotnie Muzułmanie publikują groźby. W Polsce zapanuje szarłat.
  Widzę że zbyt szybko rosną w piórka sądząc że Polacy są wystraszeni szantażem innych wasali Izraela. Przypominam im przysłowiem, kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada.
  Zapomnieliście jak wasz traktowano, płonce meczety. Ja tylko się pytam czy przedstawiciele Tatarskich polaków też są przeciwko ojczyźnie ich ojców, dziadów, pradziadów.

 33. Won muzułmańska armio morderców i gwałcicieli.
  Polecam moje artykuły, Marcina Malika na temat muzułmanów i białego ludobójstwa.

 34. Te malpy maja czelnosc stawiac zadania ? koran/9/29 koran/2/216 koran/9/111 moglbym tutaj wymienic 300 versow z koranu nakazujacych mordowac niewiernych jak sie dzieje w 13 islamskich krajach kara smierci np poniedzialek dla ateisty . Ja mam pomysl moze my ich bedziemy traktowac tak samo jak oni nas w ich krajach . Czyli trzeba im zaczac obcinac glowy jak sie nie zgadza przejsc na chrzescijanstwo ? Polsko nie daj sie wyruchac tym barbarzynca pamietaj Jan 3 Sobieski zatrzymal ta cholote a teraz lewica sciaga tych bandytow. Popatrzcie na francje szwecje anglie poczytaj cie sobie o no go zones . Poczytajcie o rekordzie swiata w egzekucjach chrzescijan. Pamietajcie islam zakazuje muzyki alkocholu ale zezwala na pedofile pederastwo posiadanie niewolnikow.

 35. no to muzułmanie wypier….lać z Polski jak wam sie nie podoba.W Polsce i tak za delikatnie się z wami obchodzimy,ale przyjdzie kryska na was jak nie zamkniecie swoich parszywych ryjów.

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ