To dzieje się w Polsce! Dwie muzułmanki uczą islamu w polskich przedszkolach! [WIDEO]

28

Nie tak dawno wspominaliśmy o wycieczkach szkolnych do meczetów w Holandii. Wielu naszych czytelników było w nie małym szoku, patrząc na to się dzieje na zachodzie Starego Kontynentu. Niestety jak się okazuje, tego typu incydenty nie dotyczą jedynie takich państwa jak Holandia, Francja czy Niemcy

Dotarliśmy do nagrania, na którym dwie muzułmanki prowadzą lekcję na temat swojej Religii w jednym z warszawskich przedszkoli.

Na poniższym wideo słyszymy jak to kobiety między innymi, tłumacząc dzieciom, na czym polega kontrowersyjne prawo szariatu. Muzułmanki sugerują również dzieciom, że muzułmanie i chrześcijanie wierzą w tego samego Boga, lecz tu można by było polemizować ze względu na radykalne różnice w kulcie i zasady wymagane przez obie religię.

Discussion28 komentarzy

  • Rąbnij się włeb baranie nie widzisz jak one bardzo dobrze mówią po polsku? i bardzo dobrze tłumaczą swoją religię widocznie była zgoda rodziców na to aby ich dzieci dowiedzialy się i innej religii i tobie nic do tego

 1. Przecież tego bełkotu nawet ja nie rozumiem, a cóż dopiero dzieci.
  Kto następny ? Może jakiś nazista opowie w jakie wspaniałe cele wierzy , i jakim dobrym “bogiem” był niejaki adolf h. …. bo jako teorie to mają wiele wspólnego: nienawiść do wszystkich innych.

 2. Nie wiem czy wiesz, ale w krajach muzułmańskich żyją i nauczają swoje religii Chrześcijanie. Czy ten fakt również Ci przeszkadza?

  • Chrześcijaństwo kretynie, ,a zupełnie inne dogmaty i uczy innych zachowań. Uczy miłości bliźniego, a nie zabijania niewiernych.

  • Panie baranie Janie czy nauczają islamskie dzieci? Po drugie w jakich krajach arabskich? Po trzecie w Arabii Saudyjskiej nie ma i nie może być żadnych wyznań chrześcijańskich, nie mówiąc o katolickich. Po czwarte czy ma Pan dzieci, a jeśli tak to czy chce by uczyły się o prawie szariatu czy dzichadu? To nie jest religia tylko obca cywilizacyjnie agresywna i prymitywna antykultura.

 3. Mają za zadanie przejąć całą Europę więc działają ostro. Kto ich wpuścił do przedszkola, islam powinien być zakazany do 18 lat tak samo jak alkohol czy papierosy. Jest po prostu szkodliwy dla dzieci. Dobrze, że jehowy nie dążą tymi metodami co islamiści do celu. Wiara powinna być ale zarzucanie jej w jakikolwiek sposób powinno być karalne

 4. One oszukuja te dzieci, islam gardzi kazda inna religia a nie jak mowie te muzyłmanki ze kazdy muzulmanin ma obowiacek szanowac inne religie. Oni maja zabija innowiercow a nie ich milowac.

 5. TA PLACOWKA POWINNA BYC ODSEPAROWANA I ZAMKNIETA. SZERZENIE WIARY W PEDOFILIE ZOOFILIE MORDOWANIE JEST ZABRONIONE. JEB……A WARSZAWKO RUSZ SWE DUPSKO

 6. Właściwie to one mówiły prawdę, islam i chrześcijaństwo maja tego samego boga, w koranie też występują postaci Jezusa, Marii i Józefa tylko pod trochę innymi imionami. Dawno, Dawno, BARDZO DAWNO temu muzułmanie szanowali chrześcijan właśnie dzięki wspólnej wierze. Ale panie pominęły, że odkąd w koranie pojawia się postać Mahometa, zaczyna on nawoływać do nienawiści. Niestety islam o którym mówią już nie istnieje, a one chyba powinny wyjechać, żeby się o tym przekonać… choć niekoniecznie z takowej wycieczki by wróciły. Z drugiej strony chrześcijanie też prowadzili wojny w imię boga, ale o tym się już nie mówi, bo ta religia taka dobra jest (:
  A tak nawiasem mówiąc powinni znaleźć i ukarać kogo trzeba za taką akcję, nie życzyłabym sobie, żeby moje dziecko było przekonywane do jakiejkolwiek religii, a tym bardziej do islamu.

 7. No ale o co chodzi? babki bardzo dobrze mówią po polsku czyli są u nas od dawna po drugie prawidłowo tłumaczą na czym polegają obie religie .

 8. Ch*j mnie obchodzi, czy w ich krajach tez ucza chrzescijanizmu! Religia Islamu, czy Muzulmanska, jak kto woli (bo roznie intempretuja, tak jak i sam Koran), narzuca kobietom byc poddanym. I tego sobie nie wyobrazam! O nie! Zeby moja corka miala byc uczona posluszenstwa! ha! jeszcze tego brakowalo! Niby nauczanie, ale wlasnie do tego zmierza .. EurAzja jak sie patrzy!! 🙁

 9. Pingback: To dzieje się w Polsce! Dwie muzułmanki uczą islamu w polskich przedszkolach! [WIDEO] | forumdlazycia Tradycji Katolickiej

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ