Olbrzymi sukces Prawa i Sprawiedliwości! Żaden wcześniejszy rząd tego nie osiągnął!

2

Rząd Beaty Szydło ma się naprawdę czym pochwalić. Ta sztuka do tej pory nie udała się żadnej poprzedniej ekipie rządzącej!

Od wielu lat polscy emigranci w bardzo niskim stopniu deklarowali chęć powrotu do ojczyzny. Tę sytuację wedle statystyk udało się odwrócić rządowi Prawa i Sprawiedliwości.

Według badania przeprowadzonego przez portal polishexpress.co.uk aż 65% Polaków zamieszkujących Wielką Brytanię wyraża chęć powrotu do kraju. Jednym z głównych powodów, który przekonuje ich najbardziej do powrotu, jest polityka prorodzinna PiS. Duża zasługa w tym programu “Rodzina 500+”, który jest bardzo pozytywnie odbierana przez Polaków.

Nasi rodacy żyjący na co dzień za granicą, zwrócili uwagę na to, iż poprzednie rządy prowadziły mało przyjazną politykę względem obywatela. Dziś zauważają odwrotną tendencję i dlatego tak licznie deklarują plany powrotu do kraju.

Eksperci są w szoku, ponieważ do tej pory znaczna część polskich emigrantów przeważnie nie widziała sensu w powrocie do Polski.

źródło: wrealu24.pl, pikio.pl

Discussion2 komentarze

  1. Jaka ściema! Nie oni sprowadzili Polaków do Polski, tylko Polacy nie chca mieszkać w europejskich patologiach! Proste!!!

    • A nie chcą tam mieszkać dla czego ?? 😛 a chcą wracać również dla czego ? Einsteinie Ty 😛 ano dla tego że na zachodzie panoszy się islam , a u nas w tej zaściankowej “Polandii” na całe szczęście rząd trzyma tę dzicz z daleka od obywateli za co im chwała 😉 jasne że po co przytaczać rzeczowe argumenty jak 500+ czy najwyższy wzrost gospodarczy , ściągalność VAT i takie tam walki z mafiami potworzonymi za poprzednich ekip , to detale 😛 😀

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ