ODLOT Wałęsy w Polsacie! Dziennikarka w SZOKU! [WIDEO]

9

Lech Wałęsa od wielu już lat nie przepada za Jarosławem Kaczyńskim i ludźmi z jego otoczenia. Oliwy do ognia niezgody dodało ujawnienie teczek TW “Bolka”. Wynika z nich jasno, że były prezydent i lider Solidarności był współpracownikiem Służb Bezpieczeństwa PRL.

Dziś Wałęsa na każdym kroku krytykuje rząd, posuwając się przy tym do coraz bardziej absurdalnych argumentów. Zdaniem Wałęsy Polska jest nieudolnie rządzona przez rząd Beaty Szydło, co w wywiadzie na antenie Polsatu bardzo wyraźnie podkreślił.

Po tej wypowiedzi dziennikarka zapytała byłego lidera Solidarności o wysokie poparcie dla rządu w sondażach. Dodała przy tym, że wszystkie ugrupowania opozycyjne razem wzięte nie są w stanie pokonać PiS.

Wałęsa odparł, iż jest to część kłamstw, za którymi stoi rząd, lecz w odpowiednim czasie zostaną za to rozliczeni.

Lech Wałęsa stwierdził również w wywiadzie, iż inne państwa członkowskie Unii Europejskiej powinny przyjąć w stosunku do Polski podobne stanowisko co Francja oraz Niemcy.

Naszym zachodnim sąsiadom nie podobają się roszczenia polskich władz za straty poniesione w wyniku II wojny światowej. Z tego też powodu Angela Merkel postanowiła skrytykować reformy, które na bieżąco są wprowadzane w Polsce.

Discussion9 komentarzy

  1. Czekamy,kiedy rozliczą rząd z czasów Wałęsy/Matka Boska nie działa gdy mowi takie banaluki.Słuchać się nie da.Opamiętaj się wreście

  2. zawiedziona wałęsą

    ten Bolek mówi o sobie – o kłamstwach, perfidnych podróbach i że przejdzie czas na rozliczenie

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ